Kontakt

Biuro

Siedziba firmy

42-700 Lubliniec
ul. Powstańców Śląskich 54
tel.: +48 34 307 07 95
e-mail: biuro@patkar.eu

Zapytania ofertowe

Departament transportu i spedycji międzynarodowej

Główni spedytorzy

Katarzyna Brol

tel.: +48 512 113 268
e-mail: kasia@patkar.eu
Trans ID: 789130-5
kontakt w języku polskim i

Agnieszka Podejma

tel.: +48 512 113 702
e-mail: a.podejma@patkar.eu
Trans ID: 789130-8
kontakt w języku polskim, i

Paweł Leśnik

tel.: +48 577 342 395
e-mail: pawel.lesnik@patkar.eu
Trans ID: 789130-19
kontakt w języku polskim i

Marlena Trojak

tel.: +48 577 838 144
e-mail: marlena.trojak@patkar.eu
Trans ID: 789130-16
kontakt w języku polskim i

Patrycja Jabłońska-Pluta

tel.: +48 576 712 024
e-mail: patrycja.pluta@patkar.eu
Trans ID: 789130-23
kontakt w języku polskim i

Gabriela Kostorz

tel.: +48 512 114 344
e-mail: gabriela.kostorz@patkar.eu
Trans ID: 789130-25
kontakt w języku polskim i

Iwona Miechowicz

tel.: +48 512 113 702
e-mail: iwona.miechowicz@patkar.eu
Trans ID: 789130-28
kontakt w języku polskim i

Marta Basiak

tel.: +48 576 712 025
e-mail: marta.basiak@patkar.eu
Trans ID: 789130-26
kontakt w języku polskim i

Agata Brodacka-Bazan

tel.: +48 508 225 186
e-mail: agata.bazan@patkar.eu
Trans ID: 789130-30
kontakt w języku polskim i

Sylwia Jelonek

tel.: +48 577 185 892
e-mail: sylwia.jelonek@patkar.eu
Trans ID: 789130-31
kontakt w języku polskim i

Reklama / Public Relations

Agnieszka Dombrowska

mobile: +48 664 914 974
agnieszka.dombrowska@patkar.eu

Księgowość i administracja

Iwona Kołaczuch

tel.: +48 512 113 932
e-mail: info@patkar.eu
TRANS ID: 789130-2
kontakt w języku polskim i angielskim
w godzinach: 9.00-15.00

Karolina Jon

tel.: +48 34 307 07 95
e-mail: office.phg@patkar.eu
Trans ID: 789130-29
kontakt w języku polskim i

Patkar Holding Group Sp. z o.o.