Kontakt

Zobacz co przewozimy

Zapytania ofertowe

Departament transportu i spedycji międzynarodowej

Oddział Lubliniec

Marlena Trojak-Dobosz

tel.: +48 577 838 144
e-mail: marlena.trojak@patkar.eu
Trans ID: 789130-16
kontakt w języku polskim i

Patrycja Jabłońska-Pluta

tel.: +48 576 712 024
e-mail: patrycja.pluta@patkar.eu
Trans ID: 789130-23
kontakt w języku polskim i

Iwona Miechowicz

tel.: +48 508 225 420
e-mail: iwona.miechowicz@patkar.eu
Trans ID: 789130-28
kontakt w języku polskim i

Michał Kuczera

tel.: +48 507 873 679
e-mail: michal@patkar.eu
Trans ID: 789130-132
kontakt w języku polskim i

Robert Paszyński

tel.: +48 507 873 639
e-mail: robert@patkar.eu
Trans ID: 789130-126
kontakt w języku polskim i

Wiktoria Kozłowska

tel.: +48 517 598 509
e-mail: wiktoria.kozlowska@patkar.eu
Trans ID: 789130-141
kontakt w języku polskim i

Oddział Bytom

Agnieszka Podejma

tel.: +48 512 113 702
e-mail: a.podejma@patkar.eu
Trans ID: 789130-8
kontakt w języku polskim, i

Paweł Leśnik

tel.: +48 577 342 395
e-mail: pawel.lesnik@patkar.eu
Trans ID: 789130-19
kontakt w języku polskim i

Paweł Lewicki

tel.: +48 517 598 460
e-mail: pawel@patkar.eu
Trans ID: 789130-84
kontakt w języku polskim i

Mateusz Misiek

tel: +48 576 712 714
email: mateusz@patkar.eu
trans ID: 789130-92
kontakt w języku polskim i

Natalia Gielmuda

Tel: 508-225-395
e-mail: natalia@patkar.eu
Trans ID: 789130-102
Kontakt w języku polskim i

Joanna Szczepanik

tel: 517-593-288
email: joanna@patkar.eu
trans id: 789130-104
Kontakt w języku polskim i

Patryk Kański

tel.: +48 517 598 823
e-mail: patryk@patkar.eu
Trans ID: 789130-136
kontakt w języku polskim, i

Bartosz Ratajczak

tel.: +48 512 114 344
e-mail: bartosz@patkar.eu
Trans ID: 789130-129
kontakt w języku polskim i

Marcin Kotowicz

Marcin Kotowicz

tel.: +48 507 814 146
e-mail: marcin.kotowicz@patkar.eu
Trans ID: 789130-148
kontakt w języku polskim i

Weronika Rumak

Weronika Rumak

tel.: +48 576 712 025
e-mail: weronika.rumak@patkar.eu
Trans ID: 789130-151
kontakt w języku polskim i

Reklama / Public Relations

Agnieszka Dombrowska

mobile: +48 664 914 974
agnieszka.dombrowska@patkar.eu

Księgowość i administracja

Iwona Kołaczuch

Administracja

e-mail: info@patkar.eu
TRANS ID: 789130-2
kontakt w języku polskim i angielskim
w godzinach: 9.00-15.00

Małgorzata Kazek

Księgowość

tel.: +48 508 225 401
e-mail: info@patkar.eu
Trans ID: 789130-65
kontakt w języku polskim i
w godzinach: 9.00-15.00

Katarzyna Dyla

Administracja

tel.: +48 512 113 932
e-mail: biuro@patkar.eu
Trans ID: 789130-117
kontakt w języku polskim i
w godzinach: 7.30-15.00

Patkar Holding Group Sp. z o.o.